Paskolų bendrovė

Vivus paskolos

Normaliems įspūdžiams – mažos įmokos! Grąžinimo terminai iki 4 metų, o paskolos iki 5000 EUR. Daugiau apie mažas įmokas skaitykite čia arba pildykite paraišką jau dabar!

Lanksčios paskolos iki 5000EUR itin geromis sąlygomis, su galimybe rinktis grąžinimo terminą net iki 48 mėnesių. Vivus – patogi paskola!

Jei iki algos liko vos kelios dienos, tačiau atsirado itin skubių ir nenumatytų išlaidų – Vivus.lt paskola puiki išeitis. Suteikti pinigai pervedama vos per keliolika minučių, visus iškilusius reikalus galėtumėte išspręsti nedelsiant, o vos gavę atlyginimą – paimtą paskolą nesunkiai grąžinsite visą arba pradėsite mokėti kas mėnesį, pasirinktomis dalimis.

Net ir atidžiai planuojant savo biudžetą, kiekvienam gali pasitaikyti tokių situacijų, kai prireikia apmokėti nenumatytą sąskaitą, įsigyti svarbų pirkinį ar atsirado kitų, iš anksto nesuplanuotų išlaidų (tokių kaip liga ar skubi kelionė). Tačiau norint skolintis atsakingai ir, kad paimta paskola nevirstų finansine našta, svarbu patiems įvertinti savo mokumo galimybes. Jei kas mėnesį gaunate reguliarias pajamas ir žinote, kad nustatyto dydžio įmoką galėsite nesunkiai sumokėti laiku – paskola Jums tinkama išeitis.

Vivus teikia lanksčias paskolas, kuriomis ne tik patogu naudotis, bet lygiai taip pat lengva ir pateikti paraišką. Siekdami, kad mūsų paslaugos būtų nesunkiai prieinamos kiekvienam – suteikiame net kelis skirtingus būdus paskolos paraiškai pateikti.
Kaip gauti paskolą internetu
Norint gauti Vivus paskolą, Jums net nereikia išeiti iš namų, viską galite atlikti greitai ir nesudėtingai, naudodamiesi internetu. Jums tik bus reikalinga elektroninė bankininkystė.

Verdiktas?

Daugiau nei 94% klientų vertina mūsų aptarnavimo kokybę pačiais aukščiausiais balais. 8 iš 10 klientų prireikus skolintųsi iš mūsų dar kartą, o 81,4% mielai rekomenduotų Vivus.

Patiko Vivus?

Pildyti paraišką

Pavyzdys

Pavyzdys: bendra vartojimo kredito suma – 300,00 EUR, visa palūkanų suma – 94,44 EUR, administravimo mokestis – 36 EUR, metinė palūkanų norma – 53,84%, sutarties terminas – 12 mėnesių; mėnesinė įmoka – 35,87EUR; bendra kredito gavėjo mokama suma – 430,44 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 102,2%.

Rekvizitai

UAB „Credit Service“
Adresas: Jonavos g. 254-A, Kaunas, LT-44132
Telefonas: 870077788
E. paštas: info@vivus.lt
Max BVKKMN: 114,4%
Terminas: nuo 3 mėn. iki 4 metai