Paskolų bendrovė


SAVY tarpusavio skolinimasis

ŽMONIŠKAS POŽIŪRIS. ŽMOGIŠKOS PALŪKANOS Pirmoji Lietuvoje tarpusavio skolinimo platforma. Žmogiškos paskolos. Žmoniškiems poreikiams.

Paskolos per SAVY – tai galimybė finansuoti savo poreikius pigiau nei kitur. Pasinaudokite nedidelėmis paskolos palūkanomis jau dabar!

Savy tai platforma suteikianti galimybę gauti paskolas iš privačių asmenų. Užsienyje tokios skolinimosi platformos populiarios ir žmonės jas priima kaip savaime suprantamą dalyką, tačiau Lietuvoje, norintiems pasiskolinti kyla daug neaiškių minčių: „kodėl verta pasirinkti paskolas iš privačių asmenų, o ne įprastų kredito bendrovių?“, „kokia iš to nauda tiems, kurie tuos pinigus skolina?“, „ar manęs neapgaus?“. Tokie ir kiti panašūs klausimai dažnai iškyla žmonių mintyse. Tačiau žinant atsakymus į šiuos klausimus viskas nebeatrodo taip sudėtinga. Tad leiskite Jums viską paaiškinti.

Kodėl verta pasirinkti paskolas iš privačių asmenų?
Visų pirma vertėtų žinoti, kad paskolos iš žmonių Jums kainuos pigiau, nei paskolos iš kredito įmonių ar bankų, tai yra mokėsite mažesnes palūkanas.
Skolinu pinigus, kokia iš to nauda man?
Žmonės suteikiantys paskolas Savy platformoje iš to taip pat gauna naudos, jie gauna grąžą. Tai tas pats, kas paskolinti pinigų draugai ar kaimynui, tik už tai dar gaunate pinigų.
Ar manęs neapgaus?

Šis klausimas tikriausiai kyla abiejų pusių, tai yra skolinančių ir skolinančiųjų, atstovams, tačiau galime Jus nuraminti. Mūsų veikloje yra taikomas Vartojimo kredito įstatymas bei Lietuvos Banko patvirtinti atsakingo skolinimo nuostatai. Jų vykdymą prižiūri Lietuvos Bankas. Štai kodėl mes kaip ir kitos finansines paslaugas teikiančios įmonės užtikriname papildomą sistemos naudotojų saugumą, neleisdami paskolas imti bet kam, tai yra tikriname žmonių, norinčių imti paskolą, kredito istoriją, jų patikimumą bei įsipareigojimų santykį.

Ką reikėtų žinoti žmonėms, imantiems paskolas privačiai?

Paskolos privačiai teikiamos tik fiziniams asmenims
Pats skolinimo procesas vykdomas tiesiogiai tarp fizinių asmenų
Skolinimasis platformoje suteikia visam procesui suteikia skaidrumo ir sumažina rizikas fizinių asmenų kreditų, paskolų segmente

Kodėl apskritai turėčiau skolintis?

Žmonės paskolas bei kreditus ima dėl įvairių priežasčių:

Susimokėti už svarbias paslaugas
Įsigyti norimas prekes
Atsiradus nenumatytoms išlaidoms
Prireikus pinigų sunkiai ligai gydyti, brangiems vaistams įsigyti
Darbdaviui atidėjus algos išmokėjimo datą
Sugalvojus išvykti neplanuotų atostogų

Verdiktas?

Savy pirmieji Lietuvoje pradėjo teikti paskolas, kurias suinvestuoja privatūs žmonės. Galimybė pasiskolinti didelę pinigų sumą su mažomis palūkanomis.

Patiko SAVY?

Pildyti paraišką

Pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinantis 2 500 EUR, sutartį sudarant 36 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – tik 8 proc., vienkartinis sutarties tarpininkavimo mokestis – 262,50 EUR, mėnesinis tarpininkavimo mokestis – 5,50 EUR/mėn., BVKKMN (Bendroji vartojimo kredito kainos metinė norma) – 22,66 proc., eilinės mėnesio įmokos suma – 83,84 EUR, Jums pervedama paskolos suma – 2 500 EUR, visa grąžinama paskolos suma – 3 280,74 EUR.

Rekvizitai

UAB Bendras finansavimas
M. Valančiaus g. 1-1,
LT-03105 Vilnius
Kontaktai:
+370 (5) 272 0151
+442037693039
El. paštas:
bendras: labas@savy.lt
investuotojams: investuoju@savy.lt