Paskolų bendrovė

Vartojimo kreditas – paprasta, tačiau patikima galimybė padengti didesnes nenumatytas išlaidas arba įsigyti didelės vertės pirkinį.

Pasiimti greitąjį arba vartojimo kreditą be užstato internetu paprasta! Tau nereikia banko paslaugų, juk yra Paskolos, kurie išduoda kreditus palankiomis sąlygomis.

Siūlomos kreditų sumos iki 5000 € su lanksčiomis palūkanomis, leis Jums finansuoti bet kokį savo pageidavimą. O įvertinus ilgesnį kredito terminą – tokio pobūdžio kreditų mėnesio įmoka gerokai mažesnė. Jūs patys sprendžiate kam panaudoti vartojimo kreditą.
Neatsisakykite naujų pirkinių, kelionių ir geresnio gyvenimo tiesiog šiandien!

Patogi mobilioji versija!

Neturite šalia kompiuterio – ne bėda! Tavo telefonas visada su tavimi, o naudodamasis juo ir patogia mūsų tinklalapio mobilia versija gali visada operatyviai pateikti paraišką kreditui gauti ar pasitikrinti suteikto kredito būklę.
8 apmokėjimo būdai!

Taip! Apmokėti kreditą pas mus paprasta, patogu ir saugu kaip niekada! Mes priimame įmokas per „Perlo“ ir „FoxBox“ terminalus, parduotuvėse „Maxima“, Lietuvos pašto ir „PayPost“ skyriuose, taip pat „NARVESEN parduotuvėse“ ir „R-KIOSK“ kioskuose visoje Lietuvoje! Apmokėti galima tiek banko kortele, tiek grynaisiais!
Žinoma mokėti galima ir banko pavedimu. Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą!
Su visais mokėjimo būdais susipažinti galite skiltyje Apmokėjimas.
Pigiau nei pas konkurentus!

Mes esame apgalvoto ir atsakingo kreditavimo šalininkai! Todėl patariame iš pradžių įvertinti rinkoje esančius kreditavimo pasiūlymus ir tik paskui priimti galutinį sprendimą.
Esame įsitikinę, kad galime pasiūlyti Jums palankiausią finansavimo būdą, o mūsų ir Jūsų bendradarbiavimas bus abipusiai malonus ir ilgalaikis.
Norėdami susipažinti su ypatingomis nuolaidomis, taip pat asmeninias pasiūlymais Jums, prisiregistruokite mūsų tinklalapyje ir apsilankykite specialių pasiūlymų skiltyje.

Paraiškos teikimo procedūra

Užsiregistruokite arba prisijunkite prie sistemos su savo slaptažodžiu
Pasirinkite pageidaujamą sumą ir laikotarpį, kuriam norite gauti kreditą
Po registracijos užpildykite paraišką ir spauskite „Teikti paraišką“
Mūsų kreditų komitetas peržiūrės Jūsų paraišką
Apie kreditų komiteto sprendimą būsite informuotas SMS žinute ir/arba el. paštu

Verdiktas?

Paskolos LT turi lengvai įsimenantį internetinį adresą, išsamią svetainę, bei siūlo refinansavimo galimybę.

Patiko Paskolos portalas?

Pildyti paraišką

Pavyzdys

Pavyzdžiui: jei pasiskolintumėte 1000 € 12 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 33,06 %, tai bendra vartojimo kredito suma būtų 950 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1186,61 €, mėnesio įmoka – 99 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 53,69 %, sutarties sudarymo mokestis – 50 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0 €

Rekvizitai

Gavėjas: UAB „Nordecum“
Naugarduko g. 97, Vilnius
Telefonas: 8 527 40040
I–V: 08.00-20.00
VI–VII: 10.00-18.00