Šiuo metu jums praverstu nemokama paskola, bet nežinote kur ją gauti? Ne visos paskolų bendrovės dabar skolina netaikydamos palūkanų. Pirmiau reikėtų suprasti, kad galioja tam tikra tvarka, o tai reiškia, kad norint gauti nemokamą paskolą, vis tiek reikės atitikti specialius reikalavimus. Norint gauti nieko nekainuojantį vartojimo kreditą internetu, iš pradžių derėtų įsigilinti į akcijas. Jų metu paskolų palūkanos sumažėja arba jos visai netaikomos. Taipogi reikėtų atsižvelgti kuriam laikui jos yra suteikiamos. Jeigu galvojate, kad galėsite gauti nemokamą paskolą keliems metams, tuomet tikrai labai klystate. Tokiems laikotarpiams nemokamai neskolina niekas.
Kalbant apie vartojimo poreikių tenkinimą, verta atminti, kad maksimalus laikotarpis, kuomet galima skolintis nemokamai, yra apie 8 mėnesiai. Tačiau, tokia akcija galioja ne amžinai ir tikrai ne visose bendrovėse. Kai kurios kredito įstaigos buvo paskelbusios šią akciją dar pernai, tačiau nereikėtų manyti, kad ji taikoma visiems iš eilės.
Kadangi nemokama paskola vis tiek yra įsipareigojimas, kurį būtina vykdyti laiku, klientai turi suprasti, kad pajamos bus būtinos. Paprastai kalbant, jeigu turite bedarbio statusą, tuomet negalėsite gauti jokios paskolos, net ir tokios, kuriai netaikomos palūkanos.
Kas liečia kitus atvejus, taipogi reikėtų žinoti, kad 40 procentų pajamų taisyklei gali būti taikoma tam tikra išimtis. Kadangi teisės aktai numato, kad asmuo, kuris jau skiria 40 procentų pajamų kredito įstaigoms, negali gauti naujų vartojimo paskolų. Bet, išimtis gali būti taikoma tuomet jeigu asmens pajamos yra labai didelės. Pavyzdžiui, jeigu uždirbate kelis tūkstančius eurų ir išlaidos yra labai menkos, tuomet paskolą galėsite gauti gana lengvai.
Nemokama paskola dažniausiai išduodama trumpam laikotarpiui, bet jeigu jums jos reikia keliems mėnesiams, tuomet reikės labiau pavargti ieškant pasiūlymų. Mūsų šalyje veikia ne viena vartojimo kreditus išduodanti bendrovė, tad turėsite skirti laiko tokių bendrovių paieškai. Jas galite rasti per tam tikrų tinklapių skelbiamus sąrašus arba tiesiog reikės žiūrės į Lietuvos banko nurodytą vartojimo kredito teikėjų sąrašą. Jame rasite visas bendroves, kurioms suteikta teisė teikti vartojimo paskolas ir kreditus.