Blog Cards

Showcase blog posts in a sylish grid arrangement.

Žodynėlis
Be kategorijos

Trumpas žodynėlis

Kreditas

pinigų suma, pagal paskolos sutartį suteikiama kreditą paėmusiam asmeniui.

Greitasis kreditas

Kreditas, kuris dažniausiai lengvai gaunamas paprastais metodais, t.y. internetu arba trumpąja SMS žinute. Dažnai toks kreditas suteikiamas pateikus asmens dokumentus ir pajamų istoriją, o kredito teikėjas nereikalauja už paslaugą užstato. Palūkanų suma, kurią turi mokėti kredito gavėjas skiriasi kiekvienoje kredito įmonėje.

Vartojamoji paskola

Kai greitojo kredito neužtenka, tuomet dažnas žmogus pasvarsto ir apie vartojamąją paskolą. Vartojamoji paskola, tai dažnai ilgam laikotarpiui suteiktas ir didesnės sumos kreditas. Dėl savo didesnės rizikos vartojamosios paskolos siūlomos rečiau. Juk tokių kreditų išdavimo procedūra – sudėtinga.

Paskolos restruktūrizacija

Paskolos sąlygų pakeitimas siekiant pagerinti paskolos išmokėjimo galimybes finansinių sunkumų prislėgtam asmeniui. Restruktūrizacija gali būti vykdoma teismo sprendimu arba abipusiu skolininko ir kreditoriaus susitarimu.

Restruktūrizacijos esmė – pakeisti esamos paskolos sąlygas taip, kad palengvėtų skolininko mėnesinė finansinių įsipareigojimų našta. Tai, pavyzdžiui, paskolos termino pailginimas, laikinas mokėjimų sustabdymas, paskolos valiutos pakeitimas. Dažniausiai restruktūrizuojamos ilgalaikės paskolos, tokios, kaip būsto paskola ar paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Kai kuriais atvejais, jei įkeisto turto vertė ženkliai sumažėjo, skolininkas gali būti paprašytas įkeisti papildomo turto arba rasti laiduotoją.

Palūkanos

Tai kaina, mokama už pinigų skolinimą. Paskolos gavėjas už suteiktą paskolą paskolos davėjui moka sutartyje nurodytas palūkanas, kurių dydis nustatomas atsižvelgiant į įvairius veiksnius, tokius kaip skolininko finansinė būklė, patikimumas, paskolos suma ir kt.

BVKKMN?

Bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma arba metinė visų su kreditu susijusių išlaidų suma. Tai procentinė išraiška, kuri yra apskaičiuojama pagal formulę.


by
Revolut bankas
Elektroniniai bankai

Revolut – elektroninis bankas

Pristatome Jums elektroninį banką. Sąskaitą galėsite pasigaminti elektroniniu būdu vos per pusę valandos.


by
Euro kreditas
Bendrovių apžvalga Greitieji kreditai

Euro kreditas

Paskolų bendrovė

Kreditai suteikiami nuo 2 mėn. iki 36 mėn. laikotarpiui.Jau pirmąjį kartą galite gauti kreditą iki 4 000 EUR.

Greitieji kreditai be užstato! Kreditai ir paskolos iki 65% kainos! Kreditas internetu geriausiomis sąlygomis!

Pagrindinis mūsų tikslas – skubiai padėti išbristi iš susidariusių finansinių sunkumų. Nelauk kol skolos visai užsmaugs, refinansuok savo kreditus, kreipkis į mus – mes tau padėsime. Refinansuok savo turimus kreditus kur kas mažesnėmis palūkanomis. Refinansuodamas kreditus šiandien, rytoj galėsi gyventi ramiau.

Viskas ką turi padaryti, tai užpildyti paraišką ir atsiųsti savo dabartinių kreditorių sutartis. Mes padengsime tavo turimus įsipareigojimus, sumažinsime tavo mėnesines įmokas ir padėsime išlipti iš skolų liūno.

Verdiktas?

Palyginus nauja kreditų bendrovė prisijungusi prie paskolų įmonių kategorijos. Suteikiama nemaža suma pirmam kreditui.

Patiko Euro Kreditas?

Pildyti paraišką

Pavyzdys

Skolinamasi 300.00 EUR sutartį sudarant 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma – 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos – 131.28 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 105.05%.

Rekvizitai

Euroecredit.lt – UAB “LSV Intergroup”
Adresas: Savanorių pr. 273, Kaunas, LT-50131
Telefonas: +370 60944944, +370 60344344
E. paštas: [email protected]
Max BVKKMN: 131,99%
Terminas: nuo 61 dienų iki 3 metai


by
paskolu klubas
Bendrovių apžvalga Paskolų refinansavimas Tarpusavio skolinimasis

Paskolu klubas

Paskolų bendrovė

Planuojate įsigyti didesnį pirkinį? O gal norite apmokėti senas paskolas geresnėmis sąlygomis? Rinkitės „Paskolų Klubą“ ir sutaupykite!

Žmonių paskolos žmonėms, be užstato ar didelių palūkanų. Įgyvendinkite savo gyvenimo projektą su paskola iš tarpusavio skolinimosi platformos.

„Paskolų klubas“ teikia profesionalias tarpusavio skolinimo paslaugas. Čia galite įgyvendinti savo gyvenimo projektus – pasiskolinti palankiomis sąlygomis arba investuoti. Paprastai kalbant, tarpusavio skolinimasis – žmogaus suteikiama paskola žmogui, tai yra moderni alternatyva bankams. „Paskolų klubas“ suteikia galimybę pasiskolinti iš fizinio asmens nuo 300 eurų iki 10 000 eurų nuo 3 mėnesių iki 5 metų laikotarpiui.

Tarpusavio skolinimo modelis nuo tradicinių finansinių įstaigų teikiamų paslaugų skiriasi didesne investicine grąža investuotojams bei pigesniu ir paprastesniu skolinimu paskolų gavėjams. Toks alternatyvus finansų valdymo būdas tampa kasdienišku procesu, padedančiu investuotojams nuosekliai ir efektyviai didinti savo pajamas, o paskolų gavėjams išvengti didelių palūkanų.

Verdiktas?

Paskolų klubas tarpusavio skolinimosi platforma, kuri investuoja į savo svetainę, bei klientų aptarnavimą.

Patiko Paskolų klubas?

Pildyti paraišką

Pavyzdys

Pavyzdžiui, skolinamasi 999 € sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma 6%, BVKKMN 11.3%, tarpininkavimo mokestis 52.07 €, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui 63.72 €, bendra kredito gavėjo mokama suma 1114.8 €, eilinė mėnesio įmoka 46.45 €.

Rekvizitai

NEO Finance, AB
Įmonės kodas: 303225546
Adresas
Verkių g. 25C-1, LT-08223 Vilnius
Susisiekite elektroniniu paštu
[email protected]


by