Blog Cards

Showcase blog posts in a sylish grid arrangement.

Žodynėlis
Patarimai skolinantiems

Trumpas žodynėlis

Kreditas

pinigų suma, pagal paskolos sutartį suteikiama kreditą paėmusiam asmeniui.

Greitasis kreditas

Kreditas, kuris dažniausiai lengvai gaunamas paprastais metodais, t.y. internetu arba trumpąja SMS žinute. Dažnai toks kreditas suteikiamas pateikus asmens dokumentus ir pajamų istoriją, o kredito teikėjas nereikalauja už paslaugą užstato. Palūkanų suma, kurią turi mokėti kredito gavėjas skiriasi kiekvienoje kredito įmonėje.

Vartojamoji paskola

Kai greitojo kredito neužtenka, tuomet dažnas žmogus pasvarsto ir apie vartojamąją paskolą. Vartojamoji paskola, tai dažnai ilgam laikotarpiui suteiktas ir didesnės sumos kreditas. Dėl savo didesnės rizikos vartojamosios paskolos siūlomos rečiau. Juk tokių kreditų išdavimo procedūra – sudėtinga.

Paskolos restruktūrizacija

Paskolos sąlygų pakeitimas siekiant pagerinti paskolos išmokėjimo galimybes finansinių sunkumų prislėgtam asmeniui. Restruktūrizacija gali būti vykdoma teismo sprendimu arba abipusiu skolininko ir kreditoriaus susitarimu.

Restruktūrizacijos esmė – pakeisti esamos paskolos sąlygas taip, kad palengvėtų skolininko mėnesinė finansinių įsipareigojimų našta. Tai, pavyzdžiui, paskolos termino pailginimas, laikinas mokėjimų sustabdymas, paskolos valiutos pakeitimas. Dažniausiai restruktūrizuojamos ilgalaikės paskolos, tokios, kaip būsto paskola ar paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Kai kuriais atvejais, jei įkeisto turto vertė ženkliai sumažėjo, skolininkas gali būti paprašytas įkeisti papildomo turto arba rasti laiduotoją.

Palūkanos

Tai kaina, mokama už pinigų skolinimą. Paskolos gavėjas už suteiktą paskolą paskolos davėjui moka sutartyje nurodytas palūkanas, kurių dydis nustatomas atsižvelgiant į įvairius veiksnius, tokius kaip skolininko finansinė būklė, patikimumas, paskolos suma ir kt.

BVKKMN?

Bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma arba metinė visų su kreditu susijusių išlaidų suma. Tai procentinė išraiška, kuri yra apskaičiuojama pagal formulę.


by
Euro kreditas
Bendrovių apžvalga Kitos bendrovės

Euro kreditas

Paskolų bendrovė

Kreditai suteikiami nuo 2 mėn. iki 36 mėn. laikotarpiui.Jau pirmąjį kartą galite gauti kreditą iki 4 000 EUR.

Greitieji kreditai be užstato! Kreditai ir paskolos iki 65% kainos! Kreditas internetu geriausiomis sąlygomis!

Pagrindinis mūsų tikslas – skubiai padėti išbristi iš susidariusių finansinių sunkumų. Nelauk kol skolos visai užsmaugs, refinansuok savo kreditus, kreipkis į mus – mes tau padėsime. Refinansuok savo turimus kreditus kur kas mažesnėmis palūkanomis. Refinansuodamas kreditus šiandien, rytoj galėsi gyventi ramiau.

Viskas ką turi padaryti, tai užpildyti paraišką ir atsiųsti savo dabartinių kreditorių sutartis. Mes padengsime tavo turimus įsipareigojimus, sumažinsime tavo mėnesines įmokas ir padėsime išlipti iš skolų liūno.

Verdiktas?

Palyginus nauja kreditų bendrovė prisijungusi prie paskolų įmonių kategorijos. Suteikiama nemaža suma pirmam kreditui.

Patiko Euro Kreditas?

Pildyti paraišką

Pavyzdys

Skolinamasi 300.00 EUR sutartį sudarant 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma – 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos – 131.28 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 105.05%.

Rekvizitai

Euroecredit.lt – UAB “LSV Intergroup”
Adresas: Savanorių pr. 273, Kaunas, LT-50131
Telefonas: +370 60944944, +370 60344344
E. paštas: [email protected]
Max BVKKMN: 131,99%
Terminas: nuo 61 dienų iki 3 metai


by