Paskolų bendrovė

Pinigai tavo sąskaitoje vos per kelias minutes Kreditas nuo 50 net iki 7.000 €; Palūkanos tik nuo 3,9 % per metus; Pinigai jūsų sąskaitoje vos per kelias minutes.

Greitieji kreditai ir ilgalaikės paskolos internetu patraukliomis sąlygomis! Kreditas iki 15 000 Eur. Paskola suteikiama iki 60 mėn. Palūkanos tik nuo 3,9%.

Protinga kaina
Stengiamės, kad kaina už paskolą būtų prieinama ir mažesnė už vidutinę kainą rinkoje. Kiekvienas, klientas, kuris pasinaudoja mūsų paslauga gauna ne tik geresnę kainą, bet ir kaupia Moment Credit litus, kuriuos gali panaudoti kredito palūkanoms dengti. O tai leidžia dar labiau sutaupyti.

Patogus sutarties valdymas

Unikali Moment Credit sukurta programa leidžia klientui pačiam valdyti savo kredito sutartį. Klientas gali savo nuožiūra pratęsti kreditą, keisti įmokų skaičių, gauti papildomą paskolą, grąžinti kreditą anksčiau termino ir t.t.

Jau 10 metų patirtis
Moment Credit įsikūrė 2007 m. ir vieni pirmųjų pradėjo teikti kreditus internetu bei pirmieji SMS žinute.
Dabar klientai gali skolintis ne tik internetu, bet ir 5 Moment Credit klientų aptarnavimo skyriuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
Sukūrėme ypač paprastas ir aiškias procedūras, todėl tiek internetu, tieks skyriuose klientai gali pasiskolinti vos per 5 minutes.

Jau beveik 200.000 klientų visoje Lietuvoje
Kasdien vis daugiau Lietuvos gyventojų noriai naudojasi mūsų paslaugomis. Mūsų klientų ratas jau netrukus išsiplės net iki 200.000 žmonių.

Humaniškai sprendžiame klientų problemas
Jei klientui sunkiau sumokėti paskolos įmoką, visada stengiamės supratingai spręsti jo problemą: siūlome atidėti kredito mokėjimo terminus ar išdalinti mokėjimus mažesnėmis įmokomis.

Atsakingai finansuojame
Moment Credit priklauso Lietuvos vartojimo kredito ir lizingo asociacijai (LVLKA), kuri vienija vienus didžiausių be bankinio sektoriaus vartojimo kredito davėjus. Vienas pagrindinių asociacijos tikslų – įtvirtinti profesionalaus vartojimo lizingo ir kreditų paslaugų teikimo standartus, kad finansų įmonės atsakingai teiktų finansines paslaugas.
LVLKA taip pat yra Europos finansų asociacijas vienijančios organizacijos EUROFINAS nare.

Veiklą prižiūri Lietuvos bankas
Moment Credit yra įrašyta į oficialų vartojimo kredito davėjų sąrašą, todėl Moment Credit veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Po Moment Credit veiklos patikrinimo 2012 m. Lietuvos bankas nenustatė jokių veiklos trūkumų, už kuriuos Moment Credit būtų skirtos sankcijos. Moment Credit laikosi visų įstatymų reikalavimų, o ypač gerbia vartotojų teises.

Verdiktas?

Moment credit gali suteikti paskolą beveik bet kokioms reikmėms. Siūlio išmėginti kreditą visiškai nemokamai iki 2 mėnesių pinigų sumai iki 3000€.

Patiko moment credit?

Pildyti paraišką

Pavyzdys

Jei pasiskolintumėte 300 € 3 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 345.45 €, mėnesio įmoka 115.15 €, BVKKMN 135.53%.

Rekvizitai

UAB „Moment Credit“
Adresas: Kalvarijų g. 2, Vilnius, LT-09309
Telefonas: 1862
E. paštas: info@momentcredit.lt
Max BVKKMN: 135,53%
Terminas: nuo 61 dienų iki 5 metai