Greitos paskolos išdavimo nereikėtų tikėtis visiems asmenims, nes vis dėlto – tvarka keičiasi, o taip pat keičiasi ir reikalavimai vertinant klientų kreditingumą. Asmenims, kurie šiuo metu negauna jokių pajamų, nėra galimybės skolintis nei internetu, nei kažkur kitur. Tiesiog tokia yra tvarka ir tiek. Taip nuspręsta prieš kelis metus – priimti teisės aktai numato, kad asmenys, kurie negauna pajamų, neturės galimybės vykdyti savo įsipareigojimų. Tai iš esmės yra gana racionalus sprendimas siekiant užkirsti kelią blogų paskolų skaičiaus didėjimui. Kaip bebūtų, paskolos kitiems asmenims dabar išduodamos pakankamai geromis sąlygomis, o kokios tos sąlygos – galima apžvelgti žemiau.
Vienas populiariausių pasirinkimų – skolinimasis be palūkanų. Turbūt ne visi žino, bet yra tokių kredito įstaigų, kurios nereikalauja palūkanų mokėjimo. Tai nemokama paskola. Tai yra naudingas pasirinkimas skaičiuojantiems kiekvieną centą. Aišku, tokiu privalumu naudotis galima ribotai. Kredito įstaigos nustato ribotą skolinimosi laikotarpį. Paprasčiau kalbant, nemokama paskola neišduodama kelių metų terminui. Dažniausia ji suteikiama mėnesiui ar keliems. Kaip bebūtų, norint ją gauti, teks įgyvendinti tam tikrus reikalavimus.
Kitas naudingas pasirinkimas – įmokų atostogos. Šiuo metu kai kurios ilgalaikes paskolas teikiančios įmonės siūlo galimybę pasiskolinti pinigų ir mokas pradėti mokėti ne nuo sekančio mėnesio. Trumpai tariant, kai kurios bendrovėse pirmoji įmoka gali būti mokama praėjus trims mėnesiams po paskolos gavimo dienos. Žinoma, apie tokią akciją reikėtų pasidomėti plačiau, nes vis dėlto – ne visur ji siūloma.
Įmokų atidėjimo galimybė turėtų būti vienas iš prioritetų renkantis paskolos pasiūlymą. Niekas nėra garantuotas, kad ateityje pajamos bus stabilios. Dėl šios priežasties naudinga būtų pasirinkti tokį pasiūlymą, kuris leistų ateityje sustabdyti įmokų mokėjimą kuriam laikui. Tiesiog sumokama palūkanų suma ir pratęsiamas įmokos terminas mėnesiui ar kažkuriam kitam laikotarpiui. Tai šiokia tokia apsauga nuo nenumatytų atvejų.
Kaip bebūtų, skolindamiesi turite pasverti visus privalumus ir trūkumus, kurie matomi renkantis kredito įstaigą. Nevalia skolintis aukštomis palūkanomis, jeigu akivaizdu, kad kažkur kitur skolinama pigiau. Būtina atidžiai įvertinti kiekvieną pasiūlymą ir rinktis geriausią.