Paskolų bendrovė

PIRMASIS DRAUGIŠKAS BŪDAS SKOLINTIS. PALŪKANOS TIK NUO 0,6% MĖN.! Automobiliui, namų remontui, medicininėms išlaidoms, stambiems pirkiniams ar kitiems sumanymams.

FinBee yra paskolų sistema kai vieni žmonės skolina kitiems. Tokiu būdu vieni uždirba daugiau, o kiti skolinasi pigiau. Finansų bitė.

Trys priežastys kodėl galite pasitikėti FinBee: Trys pagrindinės priežastys, kodėl investuotojai renkasi „FinBee“: Mūsų vidutinė istorinė grąža yra didžiausia, o vėluojančių paskolų procentas – mažiausias tarp Lietuvos tarpusavio skolinimo platformų. 2017 m. rugsėjo duomenimis, skolinantys pinigus mūsų platformoje gali tikėtis vidutiniškai 21 proc. grąžos, o daugiau nei 90 d. vėluojančių paskolų procentas siekia vos 4,8 proc. Pagal šiuos rodiklius pirmaujame Lietuvoje ir esame tarp geriausius rezultatus rodančių tarpusavio skolinimo platformų Europoje Esame vienintelė platforma Lietuvoje, kurioje galite skolinti verslui. Nuo 2017 m. pradžios mūsų platformoje galite skolinti ir verslo įmonėms, todėl „FinBee“ investuotojai turi itin didelį įvairaus tipo, dydžio ir rizikos laipsnio paskolų pasirinkimą. Kiekviena verslo paskola yra suteikiama su užstatu arba įmonės savininko asmenine garantija. Su kiekvienu paskolos gavėju sutartį pasirašome gyvai. „FinBee“ skiria išskirtinį dėmesį klientų atrankai. Norėdami pažinti savo klientus ir užtikrinti, kad paskolos gavėjas nesinaudoja pasisavinta kito tapatybe, kiekvieną sutartį pasirašome gyvai. Tai yra papildomas saugumas Jūsų investicijoms. Ir, žinoma, mes netaikome jokių komisinių mokesčių investuotojams. Mūsų platformą sukūrusi Jungtinės Karalystės programinės įrangos gamintoja „Madiston“ turi 40 metų patirtį kuriant bankines sistemas. Dėl to galite būti tikri, kad visi procesai bus sklandūs, gausite aiškią ir lengvai suprantamą informaciją apie savo investicijas ir šias sistemos galimybes: Automatinis skolinimas. Galėsite pasirinkti investavimo kriterijus, pagal kuriuos sistema investavimo darbą atliks už jus. Antrinė paskolų rinka. Galėsite greitai ir saugiai pirkti bei parduoti investicijas. Primename, kad nors p2p skolinimas ir yra sąlyginai mažos rizikos investicija, atsakomybę už investuojamas sumas prisiimate Jūs.

Verdiktas?

Tai tarpusavio skolinimosi platforma. Atnaujinta svetainė, bei didelis klientų ratas. Paskolos palūkanos palyginus su kitomis bendrovėmis yra mažos.

Patiko Finansų bitės pasiūlymas?

Pildyti paraišką

Pavyzdys

Jei pasiskolintumėte 1000 € 60 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1366.20 €, mėnesio įmoka 22.77 €, BVKKMN 18.18%.

Rekvizitai

Finbee.lt – UAB „Finansų bitė“
Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius, LT-01144
Telefonas: +370 52199529
E. paštas: support@finbee.com
Max BVKKMN: 43,70%
Terminas: nuo 1 metų iki 5 metai